venkOvan

Internet
u kterého neposedíte...

Do not panic

Nepropadejte panice! Venkovan je tu s vámi i letos :)

Šťastný rok 2019


Pohodovou plavbu novým rokem

Adventura pro domácí povaleče Pytlák Kštice, procházkové povyražení ve Stromovce Příběh z Ajangu a další nové venkovní hry, Hladová a Enigmatická, z pražských (nejen) parků jsou tu pro vás den co den, po celý rok!

Co tedy přinesl a odvál uplynulý rok?

  • drobná vylepšení animací Pytláka Kšticeho
  • scénář a grafiku dalších kapitol příběhu
  • odchod vývojářského stroje do Věčných lovišť
  • pořízení nového stroje, co se jen tak nezakecá
  • resuscitaci ztracených dat
  • obnovu vývojového a testovacího prostředí
  • nové certifikáty pro bezpečenou komunikaci
  • nasazení dvou nových venkovních her
  • chytrý telefon (nejen) pro testování venkOvana (díky!)

Nezbývá tedy, než si přát, aby se všechna ta inspirace načerpaná v minulém roce, zhmotnila v dalších kapitolách a příbězích Venkovana. Všem hráčům a podporovatelům děkuji za přízeň a přeji hodně radosti, štěstí a zdraví v novém roce.

Šťastný rok 2018


Vítejte v novém roce

Konečně si můžete zahrát příběh z Ajangu přímo z pohodlí domova. Stačí pozorně číst! Herní kódy se nyní zobrazují přímo ve hře. Je to sice proti duchu pravého "venk-ovanovství", ale Stromovka i její okolí se nám mění před očima a mnoho kódů tak již nebylo možné reálně nalézt.

Příběh pytláka Kšticeho zatím, viditelně, příliš nepokročil. Můžete si ho teď ale zahrát (téměř celý) i v angličtině. Brzy snad i včetně dokončené třetí kapitoly.

Šťastný rok 2017


Třetí kapitola pytláka Kšticeho

Copak to tu máme?! Další pokračování fanouškovské adventury. Prozatím jen v novoroční verzi, snad Vás alespoň navnadí před jejím uplným dokončením.

Šťastný rok 2016


Druhá kapitola příběhu pytláka Kšticeho je tady

Přátelé a hráči, rok se přehnal jako voda a tak tu máme další pokračování fanouškovské adventury. Díky všem za podporu, pomoc a inspiraci. Doufám, že se vám bude nový příběh líbit a dobře se u něj pobavíte.

Venkovan sice zatím poněkud zahálí, ale snad se to v nadcházejícím roce zlepší a přibudou nové příběhy, které vás vytáhnou od počítače někam do přírody. Pokud máte nápad na nějaký takový příběh, rád vám pomohu s jeho tvorbou a zprovozněním na tomto webu. Stačí napsat vzkaz na můj profil. To je zatím vše, příjemnou zábavu.

Šťastný rok 2015


Milí venkované! Díky za vaší přízeň. Protože ne každý z vás sebral odvahu odlepit se od monitoru a vydat se prožít dobrodružství z Ajangu na vlastní kůži, rozhodl jsem se pro vás připravit jeden veselý příběh, který můžete hrát online přímo z domova.

Pohodlně se tedy usaďte, vžijte se do role pytláka Kšticeho a rozehrajte jeho velké dobrodružství.

Šťastný rok 2014


Tento obšťastník se vám pokusí přinášet příběhy, které vás donutí zvednout zadek ze židle a vyrazit ven, do přírody nebo města. Pokud máte rádi geocaching, objevování nových věcí a vyprávění příběhů, budete tu jako ryba ve vodě. Pokud jste dosud o něčem podobném neslyšeli, nebojte se, to zvládnete.

Základní výbavou, kterou budete na cestě potřebovat je mobilní telefon, nebo jiné mobilní zařízení, se kterým se budete schopni připojit k internetu jakmile opustíte domov a vydáte se na cestu. Pokud jste noční pták, budete nejspíš potřebovat i baterku. Jednak abyste viděli na cestu a hlavně měli šanci najít herní kódy, bez kterých se moc daleko nedostanete.

Příjemnou zábavu!

eleAnor engine Copyright (c) 2010 - 2023 Jan Tomášek